Aktualności

Rozszerzone menu kawowe
31.07.2019
Od niedawna możecie w naszej restauracji spróbować nowych kaw, takich jak: flat white, mrożone latte macchciato czy mrożone flat white. Zapraszamy gorąco!
Piwo Antonin już w ofercie :)
06.07.2019
Zapraszamy do skosztowania naszej nowości- Primatora Antonin! Piwo w czeskim stylu potrójnej dekokcji z długim leżakowaniem jak u lagerów. W sam raz na ochłodę w letnie dni, zapraszamy!
Rekordowe upały również w Antoninie
26.06.2019
Dzisiejszy dzień da się na wszystkim we znaki. Pamiętajcie by się nawadniać oraz ograniczyć przebywanie na słońcu do minimum!
Zasady rezerwacji stolików w sezonie letnim
13.06.2019
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie rezerwacjami stolików (zwłaszcza w niedziele), wprowadzamy następujące zasady ich dokonywania.Rezerwacje na niedzielę:1. Rezerwacje przyjmujemy najpóźniej do piątku włącznie.2. Przy wyborze z karty menu możliwa rezerwacja na maksymalnie...
Inwestycyjna ofensywa w Antoninie
11.06.2019
Ruszył remont drogi dojazdowej oraz budowa ścieżki wzdłuż plaży. Poniżej kilka zdjęć z obecnego zaawansowania prac. Co prawda nie chcemy się tu stawiać w roli adwokata, bo ktoś mógłby zarzucić, że rozpoczyna się prace na minutę przed sezonem, ale wcześniejsze 5 przetargów...
Szperek po południu
28.05.2019
Szperek skąpany w popołudniowym słońcu :)
Szperek o poranku
21.05.2019
Przy okazji wczesnych prac udało nam się uchwycić piękno pobliskiego stawu Szperek. Zdjęcie zostało zrobione o 6 rano.
Rezerwacje online już dostępne
11.05.2019
Cały czas się rozwijamy. Ostatnio udało nam się uruchomić rezerwacje online na naszej stronie internetowej. Ponieważ jest to rezerwacja bezpośrednia, gwarantujemy Wam najlepszą cenę! To kiedy wpadacie? ;)
T_PRODUCT_GO_TO_CART